piątek, 27 września 2013

Złoto i czerń czyli na elegancko

Już jakiś czas temu kupiłam złote koraliki i kryształ fasetowy gruszka, ale niestety koraliki miały tak małe dziurki, że żadna igła nie chciała przez nie przejść i dopiero jak za dobyłam się specjalnej igły mogłam zacząć działać. Kolczyki i wisiorek wykonane z koralików Toho 15.0 w kolorach Permanent Finish - Galvanized Starlight i Oaque Jet oraz kryształ w kolorze Hematite. Natomiast do bransoletki wykorzystałam złote perełki oraz Toho 8.0 Gold Lustered Dark Choco  i 11.0 w kolorach Opaque Jet i Silver Lined Frosted Dark Topaz.
Bransoletkę zgłaszam na wyzwanie Kreatywnego Kufra pt. "Bransoletka"


środa, 25 września 2013

Wygrałam candy!!!

Dziś krótka wiadomość, wygrałam Candy organizowane przez Koralikowa Mania.

Pierwszy raz w życiu cokolwiek wygrałam i dlatego cieszę się podwójnie. Nagrodą jest niespodzianka, jak tylko ją otrzymam to na pewno się pochwale. Jeszcze raz dziękuję Natalii za zabawę i że mnie wylosowała.

środa, 11 września 2013

błękit i róż

Bransoletka powstała z pozostałości po innych wyrobach. Sznur szydełkowo koralikowy z koralików Toho 11.0 w kolorach Silver-Lined Aquamarine, Silver-Lined Lt Sapphire i Ceylon Cotton Candy.

Wzór zaczerpnięty od weraph nr 29.

środa, 4 września 2013

gotycka bransoletka i oplecione kaboszony

Ostatnio kupiłam kaboszony w kolorze biało miodowym z dodatkiem czarnego, miały być do oplecenia,początek oplatania był taki jak w kursach weraph, a później improwizacja, żeby efekt mnie zadowolił, no i w końcu się udało. Koraliki wykorzystane to Toho 8.0 Ceylon Snowflake O,S 11.0 Matte Color Opaque White, 11.0 Ceylon peach cobler, 15.0 Opaque Lustered White. A bransoletka to czysty przypadek, jak zwykle inspiracja znaleziona na rosyjskich stronach. Dla zainteresowanych oto link http://biser.info/node/324478, zamiast rivoli jest kaboszon, ale reszta jest tak samo.