poniedziałek, 31 marca 2014

Filcowa torba i sutasz

Strasznie podobają mi się filcowe torebki, więc zakupiłam na allegro filc i postanowiłam, że uszyje sobie taką torbę. Na samym początku pojawiły się problemy, filc jest dość gruby i nie chciał się mieścić pod stopką, no ale jak się uparłam to nie było siły, szyłam, prułam i znowu szyłam, aż w końcu uszyłam. No ale moja torba musiała się czymś wyróżniać no i padło na sutaszowe aplikacje, a efekt widoczny jest na poniższych zdjęciach.Z pewnością nie jest to moja ostatnia torebka, kolejną pokażę niedługo.

piątek, 28 marca 2014

Mroczna bransoletka

Jakiś czas temu kupiłam bazy do bransolet, ale trochę musiała poleżeć bo nie miałam za bardzo pomysłu na bransoletkę, no ale w końcu się za nią wzięłam, kilka razy prułam bo mi się nie podobała, ale wreszcie skończyłam i oto efekty.Jak główne elementy wykorzystałam zwykłe guziki, a pozostałe to koraliki Toho 8.0 i 11,0 Metallic Nebula, 15,0 Metallic Iris Brown, FP 3mm Iris Brown

Bransoletkę zgłaszam na wyzwanie "Kreatywnego Kufra" LORELEI - bransoletka jest mroczna jak mistyczna postać Lorelei, która mściła się na mężczyznach, a po drugie kojarzy się ze wzburzonym morzem.

środa, 19 marca 2014

Na fioletowo

Komplecik który powstał z pozostałości koralików Toho Silver-Lined Frostet Lt Ta w rozmiarz 6.0, 8.0, 11.0.


poniedziałek, 10 marca 2014

Hello Kitty - spineczki

Nie będę się rozpisywać, dziś spineczki z wizerunkiem Hello Kitty. Spodobała mi się taka wersja spinek i nie wykluczam, że pojawią się nowe wzory. Wzór nie może być skomplikowany, więc trochę trudno mi wpaść na jakiś pomysł, może coś mi doradzicie, na razie do głowy przychodzi mi tylko Myszka Minie lub Micky.

Spineczki zgłaszam do wyzwania "Bajkowa" w Rozkręconych Myślach

wzór zaczerpnięty z http://biser.info/node/187019

wtorek, 4 marca 2014

Kamea róża

Ostatnio zakupiłam kamee i tak z nią w roli głównej powstały z niej kolczyki i wisior. Koraliki użyte to Toho 15.0 Opaque Jet i Opaque White, 11.0 Opaque Jet.Nie mogło oczywiście zabraknąć bransoletki do niej wykorzystałam Toho 8.0 Opaque Jet, Miyuki Long Magatama Opaque White, Magatama 3mm Opaque Jet, Rizo Beads Opaque Jet.
Wzór ściągnięty ze strony http://amadeuslilas-traum-aus-perlen.blogspot.com/2012/07/freebie-magatamas-drops.html, do mojej dodałam Rizo bo miałam za mało Miyuki.