środa, 28 maja 2014

Motylek

Oto mój pierwszy motyl. Wykonany na podstawie wzoru ze strony http://morebisera.com/publ/skhemy/zhivotnye/babochki/25-1-0-163, tylko wykonany w innej kolorystyce, bo akurat takie miałam w rozmiarze 15. Jak na pierwszy wyszedł całkiem, całkiem, tylko problem mam przy robieniu odwłoku czy jak to się tam nazywa. Przy następnym będę musiała nad tym popracować.

Motyla zgłaszam na wyzwanie Kreatywnego Kufra Foto Inspiracja # 2
zdjęcie do wyzwania wykonane przez MrÓ http://magdalenarozylo.blogspot.com/


poniedziałek, 12 maja 2014

Na żółto - tubular

Moja mama stwierdziła, że nie ma żadnego żółtego kompletu i tak powstał pomysł na tubular. Bransoletka jest zamknięta bo tak wydawały mi się fajniejsza, wisiorek z wykorzystaniem tego samego wzoru, a kolczyki to trochę inna bajka. Koraliki wykorzystane to Toho 6.0 i 8.0 Opaque Sunshine, 11.0 Opaque-Rainbow Dandelion oraz jasno różowe perełki.
wzór kolczyków zaczerpnięty z http://www.liveinternet.ru/users/3909543/post228205911/, trochę zmodyfikowany

piątek, 2 maja 2014

Mroczne cienie - inspiracja

Ostatnio nie pojawiały się u mnie komplety, ale już to nadrabiam. Zrobiony jakiś czas temu, ale doczekał się publikacji, a to ze względu na wyzwanie Kreatywnego Kufra - Film: Mroczne Cienie, wydaje mi się, że pasuje ideal


bransoletkę zgłaszam na wyzwanie Kreatywnego Kufra, inspiracja kolorystyką plakatu
zdjęcie zaczerpnięte ze strony http://pressja.wsiz.pl/wampir-inaczej-czyli-przypominamy-o-timie-burtonie/do kolczyków i wisiorka wykorzystałam wzór zaczerpnięty ze strony http://www.livemaster.ru/topic/71465-mk-baroca-bead?msec=3?